AgnieszkaKisiel.pl

Życie Jest PrzygodąSpread the love

 

 

„Życie jest albo śmiałą przygodą, albo niczym”

 

                                                                                                            Helen Keller

 

 

Moja śmiała przygoda zaczęła się ze dwa lata temu. To właśnie wtedy podjęłam decyzję o zmianie swojego życia i odnalezieniu w sobie tej iskierki dziecka, która zmienia całe postrzeganie własnego świata.

 

Wiecie jak to jest, kiedy spinasz się na bycie dorosłym, nic nie wypada, masz być grzeczna, ułożona, poprawna, idealna Matka Polka 🙂 Wariactwo 🙂

 

Dwa lata temu pomyślałam: chrzanić to!

 

Wcale taka nie jestem i tak naprawdę nigdy nie byłam 🙂

 

Mam w sobie niesamowity luz, lekkość, uśmiech. Lubię wariactwo, udawanie kaczki, czy występów baletowych z dzieckiem na basenie, przy ogromnym rozbawieniu ratowników, lubię śpiewać w samochodzie, a moje dziecko leci czasami z kołtunem na głowie do przedszkola. Jestem jaka jestem i najlepiej mi jest właśnie tak, bez spiny.

 

Co z tego, że jesteśmy całe zielone od trawy, warto było dla tych kilku chwil turlania się z górki i śmiechu, który doprowadził nas trzy do łez 🙂

 

Rozumiesz o czym piszę. Życie to właśnie te drobne chwile, małe światełka, które sprawiają, że Twoje oczy się śmieją. I to Ty jesteś odpowiedzialna za to jak wygląda Twój świat.

 

Tak. Ja też wpadłam w czarną otchłań ludzkich oczekiwań. Cały mój stres zajadałam milionem kalorii, tak, że doprowadziłam się niemal do kalectwa. Zawiązanie sznurówek było wyzwaniem 🙂

 

Dwa lata temu trafiłam na wspaniałą kobietę, która zadając mi odpowiednie pytania sprawiła, że odżyłam na nowo. Stanęłam na nogi, znalazłam radość, szczęście, kolory tęczy.

 

Marta Kaim otworzyła moje oczy, pozwoliła mi dostrzec w sobie to co najpiękniejsze, prawdziwe, sprawiła, że odnalazłam na nowo siebie.

 

Moje życie nabrało tempa 🙂 Schudłam 23 kg w 4 miesiące. Jak tego dokonałam?

 

Posłuchaj wywiadu, który przeprowadziła ze mną Marta Kaim:

Gdybym nie zadziała, gdybym życia nie wzięła za śmiałą przygodę nigdy nie miałabym okazji być częścią książki Marty Kaim pt. „Uwierz w siebie. Bardziej”.

 

I pewnie nie wydarzyło by się w moim życiu tylu wspaniałych rzeczy, nie miałbym okazji poznać tylu wspaniałych ludzi, a mój świat nadal były nudny i w odcieniach szarości.

 

Nie czekaj na cud, on się nie pojawi. Po prostu postanów, że to jest ten moment, czas na to żeby być szczęśliwym i działaj, idź małymi krokami do przodu, nie zważając na to co inni myślą. Tylko Ty możesz uczynić siebie szczęśliwym człowiekiem, nikt więcej 🙂

 

 

 

Powodzenia

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nie Bądź Zombie

    „Nie wiem jak Ty, ale ja nie mam zamiaru być jednym z tych zombie, które pracują 50 lat,...

Zamknij