AgnieszkaKisiel.pl

Żeby Się W To Bawić, To Trzeba Mieć Bogatego MężaSpread the love

 

Słyszałam już wiele rzeczy na temat tego, czym się zajmuję. Ludzie naprawdę mają świetne pomysły i nieograniczoną fantazję na temat tego, czego w ogóle nie rozumieją.

 

Co z tego, że pokazujesz im, że nawet sam Prezydent USA dobrze wypowiada się na temat marketingu sieciowego i tak przecież wiedzą lepiej w czym jesteś.

 

Jak już dojdziemy do porozumienia, że to nie piramida, sekta i nikt mi mózgu nie wyprał, to wtedy współczujący głos bliskiej osoby: „No to, żebyś się mogła w to bawić, to trzeba mieć bogatego męża” 🙂

 

Ktoś chętny? Bo wiecie bez bogatego męża nie dam rady, więc może ktoś z dobrego serca przed świętami przygarnie mnie i pozwoli bawić się w mój biznes 🙂

 

Najsmutniejsze jednak jest to, że jak odsyłam np. do dr Aliny, która fachowo zajmuje się właśnie biznesem, którego model biznesowy to marketing sieciowy, to te same osoby nie są już w stanie odsłuchać nawet 15 minutowego wykładu na temat MLM.

 

Chcesz zobaczyć na czym polega ten biznes, zajrzyj TUATAJ<<<<<<<<<<

 

Wyobrażacie sobie rozmowę. A,to pracujesz na etacie w tej piramidzie 🙂 Czy Twój szef zaczął Ci już prać mózg? To w co Ty się tam bawisz?

 

Wiecie co jest najzabawniejsze. Fakt, że wszyscy mają te same wymówki i te same określenia co do mojego biznesu.

 

I zabawne, ale mój biznes faktycznie nie jest dla każdego, nie wszyscy muszą go rozumieć i kochać, to normalne, nie każdy też będzie lekarzem, sprzedawcą, adwokatem, czy budowlańcem. Jednak jak proponuje się etat, który Ci nie odpowiada nie mówisz nie mam czasu, to biznes nie dla mnie, to jakaś piramida, po prostu dziękujesz za propozycję.

 

Co jest więc takiego niezrozumiałego w tym co robię, że ludzie to spłycają, próbują wyśmiać, czasami obrzucają obelgami.

 

Co jest takiego strasznego w marketingu sieciowym, że się tak bardzo boisz?

 

A może to nie chodzi o biznes, może te wszystkie zarzuty są po to, by ukryć to, że nie masz odwagi podjąć wyzwania, boisz się ponieść porażki, bądź po prostu nie chcesz ruszyć tyłka i zacząć się uczyć, poznawać, inwestować czas, który przecież można spędzić przed telewizorem.

 

Nie oceniam tego, to Twój wybór, Ty uszanuj mój.

 

 

Chcesz zobaczyć na czym polega ten biznes, zajrzyj TUATAJ<<<<<<<<<<  

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dieta.Motywacja.Ruch

Tak jak obiecałyśmy z Jolą Wiszniewską zaczęłyśmy serię liveów, gdzie opowiemy o tym jak zdrowo się odżywiać, ćwiczyć, motywować. Nasz...

Zamknij