AgnieszkaKisiel.pl

Zbuduj Sobie Piramidę cz.1Spread the love

Zbuduj Sobie Piramidę część 1

Uwaga! Tekst jest cholernie subiektywny i zawiera lokowanie produktu 🙂

Za spowodowane szkody autorka tekstu uchyla się od odpowiedzialności.

 

Szanuję swoje życie, a zwłaszcza swój czas. Nie podoba mi się posiadanie tzw. normalnej pracy i zawsze głośno będę o tym mówiła. Nie potrafię siedzieć narzekać na szefa, prosić się o wolne i nie móc wyjść do fryzjera, o której mi się podoba.

Za bardzo kocham życie, żeby marnować je na pracę, której nie znoszę.

Dlatego też zainteresowałam się innymi możliwościami zarabiania pieniędzy, aniżeli słynny etat.

O posiadaniu własnej firmy już pisałam, myślę że temat został wyczerpany. Dla wszystkich, którzy planują ten krok, polecam zapoznanie się z tym artykułem. Oszczędzi Wam niepotrzebnych stresów na początku prowadzenia działalności:

http://agnieszkakisiel.getleads.pl/etatwasne/

W poszukiwaniu lepszej drogi trafiłam na marketing sieciowy. Nie zgadniecie, kiedy trafiłam. To było jakieś 7 lat temu. Grałam wtedy z moimi przyjaciółmi w Cashflow. Taka gra, która ma za zadanie nauczyć nas spełnienia naszych marzeń. Warunkiem koniecznym, aby to osiągnąć jest opuszczenie wyścigu szczurów.

7 lat temu opuściłam wyścig szczurów, niestety tylko na planszy. W realu nadal zaliczałam dołki pod tytułem tyraj, tyraj, może do 60 dasz radę.

Uparta byłam, co tam taki Robert Kiyosaki będzie mi tłumaczył, że to biznes marzeń, praca dla mnie, po prostu model idealny.

Jestem typem, który musi w praktyce sprawdzić wszystkie możliwości, żeby móc docenić to co dobre.

Oczywiście wykorzystałam wszystkie istniejące możliwości, aby do tej właściwej dotrzeć na samym końcu. Jednak, kiedy już zrozumiałam, że to jest to co tygryski lubią najbardziej, postanowiłam zbudować swoją najpiękniejszą piramidę na świecie 🙂

Zajęłam się marketingiem sieciowym, wielopoziomowym czy jak kto woli mlm -em. Dla tych, którzy nie kojarzą z czym to się je, powiem, że to jeden ze sposobów sprzedaży produktów lub usługi. Cały system opiera się na polecaniu usługi, czy produktu poprzez sieć niezależnych sprzedawców, którzy budują swoje osobiste grupy handlowców. Każdy z nich wynagradzany jest według planu marketingowego. Jednocześnie bycie wyżej nie koniecznie oznacza, że będziemy zarabiać więcej. Tutaj nagradzani są Ci, którzy uczciwie pracują.

I w tym miejscu zawsze słyszę to jakaś piramida, czary mary, itp. Wiecie, fajnie byłoby być Kleopatrą, mieć pod sobą rzeszę sług i nic nie musieć robić, no może jedynie w kozim mleku czasami się wykąpać. Niestety tutaj należy skończyć to fantazjowanie.

Wierzcie mi Kleopatra nie dałaby rady w MLM.

Marketing sieciowy nie jest dla wszystkich. To biznes, który od nas wymaga naprawdę ciężkiej pracy. Ciężkiej na początku. I co najgorsze ciężko pracując możesz efektów nie widzieć naprawdę długo. Tutaj nie ma miejsca na wymówki, narzekanie, czy wysługiwanie się czyimiś rękoma. Marketing sieciowy to biznes do bólu prawdziwy.

To opcja dla ludzi czynu, takich którzy potrafią działać, działać z pasją.

Nie mówię, że masz być od razu psychofanem mlm-u i firmy, z którą się połączyłeś, chociaż było by miło 🙂 .

Pamiętaj, że jeżeli nie jesteś przekonany do firmy, produktu, czy systemu sprzedaży to nie wygłupiaj się i nie zaczynaj takiej pracy. Ile będziesz mógł się męczyć? W końcu i tak odejdziesz niezadowolony, z przeświadczeniem, że to jednak nie działa.

I nie słuchajcie ludzi, którzy będą Wam mówić, że pół godzinki dziennie wystarczy, żeby zbudować imperium. To bzdura. Jak chcesz mieć piramidę taką jak Cheops, to musisz ją tak samo długo i systematycznie budować.

Ten odcinek miał za zadanie odstraszyć Wszystkich tych, którzy szukają pracy pod tytułem: nic nie robisz, a kasa sama leci.

To nie ta bajka, wprawdzie budujemy piramidę, ale z solidną podstawą i dobrym produktem.

 

Czy wiesz jaka firma w Polsce to jedna z największych piramid? Dodam, że to państwowa firma 🙂

 

Pozdrawiam i do usłyszenia już w czwartek.

Życzę Wam samych sukcesów!

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy Mając Etat Jesteś Bezpieczny?

Czy mając etat jesteś bezpieczny?   Pytanie z Krainy Dreszczowców :) Chociaż naprawdę nie zależy mi na tym, aby Was...

Zamknij