AgnieszkaKisiel.pl

Z Serii Poznaj Nas Sekciarzy ! Nie nadaję się, bo nie lubię sprzedawać!Spread the love

Nie lubię sprzedawać, nie nadaję się do sprzedaży. Nic nie będę wciskał swoim znajomym.

No dobrze. To po kolei.

Nie lubisz sprzedawać ? Nie wiem, czy wiesz, ale sprzedajesz codziennie. Na randce, w szkole, w pracy. Sprzedajesz dzieciom pomysł zjadania warzyw, czy mężowi zakup nowych mebli, wizję wakacji w Grecji, itp. Całe nasze życie to sprzedaż, każdy z nas jest sprzedawcą.

I uwaga, wciskasz wtedy wszystkim swoją wizję 🙂 Znajomym to już w szczególności.

Jednak mam dla Ciebie naprawdę dobrą wiadomość 🙂

W MLM nie musisz być sprzedawcą !

WOW! Niesamowite odkrycie i też byłam w szoku jak mi to powiedział mój lider. Co więcej jeżeli jesteś sprzedawcą to paradoksalnie będziesz miał najtrudniej w marketingu sieciowym.

Ja niestety jestem, a ponoć my mamy najbardziej wyprane berety i nie kumamy o co kaman w mlm. I powiem Wam, że dłuuuugo tego nie rozumiałam, aż nastał dzień jasności i olśniło mnie.

Marketing sieciowy to nie sprzedaż bezpośrednia, nie latasz tutaj po domach i nie sprzedajesz pakietów medycznych, nie nawiedzasz znajomych uświadamiając ich, ze muszą posiadać najlepszy pakiet medyczny, jedyny właściwy, czyli Twój 🙂 No nie.

Po pierwsze nikt nie potrzebuje pakietu medycznego, a pewnie znajdzie się i jakiś o 3 złote tańszy 🙂

Nie sprzedajesz, bo marketing sieciowy to budowanie sieci konsumpcyjnej. Jeden będzie chciał pakiet, inny suplement diety. Marketing sieciowy to taki sklep, gdzie kupujesz z automatu, któremu jesteś wierny i nie latasz po innych sklepach. Bo wiesz, że pieniądze biorą się z obrotu, z zakupów własnych i całej swojej grupy. Budujesz społeczność wiernych konsumentów.

Ot i cała prawda o marketingu sieciowym. Mam nadzieję, że już wiesz, że nie musisz być sprzedawcą 🙂

Co w takim razie musisz wiedzieć ?

Musisz wiedzieć czego chcesz od życia. No tak, tak…jak będziesz wiedział jak chcesz żyć, wtedy też będziesz miał okazję wypracować to sobie w marketingu sieciowym.

Na początek zapraszam Cię na bezpłatny webinar, który wyjaśni Ci trochę więcej czym jest jeden z bardziej ciekawych biznesów XXI wieku.

Zapisz się tutaj<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe Nie Znaczy, Że Złe

Gdy ktoś występuje z nową propozycją, która się przeciwstawia, a może wręcz grozi, obaleniem uznanych latami wierzeń, przekazywanych innym, podnosi...

Zamknij