AgnieszkaKisiel.pl

Sprawdź, Dlaczego Ci Nie Idzie!Spread the love

 

Niedziela to jest taki dzień, kiedy rano wstajesz, dzieci nie idą do szkoły, nie ma żadnych zajęć sportowych. Wiesz, możesz trochę dłużej pospać, ale i tak wstajesz o tej 6 rano, bo tak robisz codziennie i w sumie jakoś w niedzielę, nie da się inaczej.

 

To mój czas, moje trzy godziny zanim zbudzi się dom i zacznie się harmider, wrzaski, śniadania,…kto ma dzieci, pewnie wie o co chodzi 🙂

 

Siadam wtedy z kawą w kuchni, przy oknie, gdzie obecnie widać jesień i masę sikorek,odpalam kompa , nakładam słuchawki na uszy i nadrabiam niewysłuchane szkolenia, livey, albo tak jak dziś kiedy wszystko na bieżąco odsłuchane włączam historie ludzi, którzy zbudowali swoje imperium w marketingu sieciowym.

 

Dzisiaj akurat słuchałam ludzi ze Stanów, którzy zostali diamentami w chyba najstarszej organizacji działającej w marketingu sieciowym.

 

Spotkaliście się z tym biznesem? Przypuszczam, że każdy z Was coś na ten temat słyszał.

 

Najprościej jednak przedstawić ten biznes można właśnie poprzez takie historie, prawdziwe życie, realnych ludzi. Bo wtedy właśnie można zrozumieć, że jest to biznes, który lubi Cię takim jakim jesteś, docenia Twoje wysiłki sprawiedliwie, daje Ci wsparcie, nadzieję, otwiera horyzonty. Pokazuje jak jesteś wspaniały, ile możesz osiągnąć. Buduje Twoją pewność siebie, sprawia, że zaczynasz wierzyć, że wszystko jest możliwe. Daje Ci realne narzędzia do tego, abyś mógł żyć tak jak chcesz, żyć po swojemu.

 

Co tak naprawdę kochasz? Jak spędziłbyś dzisiejszą niedzielę, gdybyś miał na to wpływ, gdyby nie ograniczało Cię nic?

 

Za każdym razem, kiedy zawijam się w koc, kiedy przychodzą ciężkie dni i myśl, że może nie dam rady, odplam takie nagranie i ruszam dalej po swoje marzenia.

 

A TY co wtedy robisz?

 

Odpuszczasz i mówisz, że mlm nie działa? Próbujesz wytłumaczyć całemu światu, że to bzdura, szukasz usprawiedliwień, które pozwolą Ci z twarzą porzucić ten biznes?

 

Może już czas, uczciwie sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego jesteś w takim miejscu, a nie innym. Może to odpowiednia pora, aby powiedzieć sobie, że tak naprawdę nigdy jeszcze nie zacząłeś odpowiednio robić ten biznes. Może to właśnie ten moment, abyś uświadomił sobie, że to TWOJA WINA i tylko Twoja, że nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz zarabiać, że nie jesteś w miejscu, w którym powinieneś być.

 

Może to właśnie ten moment, kto wie…..

 

Jak myślisz, co się zmieni, kiedy tak postawisz sprawę, kiedy weźmiesz na siebie całą odpowiedzialność za to co teraz masz?

 

Jutro zacznie się nowy tydzień, nowy początek, możesz w końcu zrobić to co trzeba, albo nadal szukać wymówek i upierać się, że jesteś niewinny 🙂

 

 

Wspaniałej Niedzieli

Agnieszka Kisiel

 

P.S.

I to właśnie dziś jest dobrym dniem, aby obejrzeć jak możesz współtworzyć mój zespół.

 

 

 

 

>>>>Link to spotkania TUTAJ<<<<<<<

 

A jeżeli już działasz w mlm i chcesz poznać receptę na sukces to koniecznie pobierz moje nagranie ze szkolenia, w którym wyjaśniam na czym polega ten biznes i dlaczego jesteś wszystkim, tym co masz. Dlaczego robiąc pewne rzeczy nigdy nie osiągniesz celu.

 

 

>>>>>>> Film Pobierz TUTAJ<<<<<<<<<<<

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Odpuściłaś?

  Siedzę i trzymam swoje zdjęcie, takie wiecie, wywołane jeszcze z kliszy, gdzie to nie dało się niczego poprawić, ani...

Zamknij