AgnieszkaKisiel.pl

Służba Zdrowia W RuinieSpread the love

Kto raz musiał iść do lekarza specjalisty to dobrze wie, z czym to się je. W wielkim skrócie nasza Polska służba zdrowia wygląda tak:

„Ochrona zdrowia w ruinie Zwiększenie wydatków budżetowych w Polsce jest nieuchronne. Szczególnie zła jest sytuacja w służbie zdrowia gdzie udział publicznych wydatków w stosunku do krajowego PKB wynosi zaledwie 4,4%. To znacznie mniej nie tylko niż średnia dla UE (6,8%), ale też dla krajów Europy Środowej i Wschodniej (5,2%). Niższe wydatki są jedynie na Łotwie. Publiczne wydatki na zdrowie mają zapewnić obywatelom prawidłowe funkcjonowanie szpitali, dostęp do lekarzy, rehabilitantów, leków czy programów profilaktycznych. Nie zapewniają. Kolejki rosną, zmuszając pacjentów do szukania pomocy w prywatnych gabinetach i salach zabiegowych. W 2012 r. na dostęp do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych w Polsce czekaliśmy przeciętnie ok. 2 miesięcy, w 2014 r. ok 3 miesięcy a w maju 2018 r. przeciętnie już 3,7 miesiąca. W niektórych specjalnościach sytuacja jest tragiczna: jeśli chorujemy na tarczycę, na wizytę u specjalisty czekamy aż 11 miesięcy! Brakuje lekarzy (na 1 tys. pacjentów w Polsce przypada zaledwie 2,3 lekarza – najmniej w UE), brakuje pielęgniarek, brakuje rehabilitantów, nie ma pieniędzy na skuteczne leki nowej generacji i powszechne programy profilaktyczne. Kiedy dziecko zachoruje na poważną chorobę często jedynym rozwiązaniem staje się organizacja zbiórki publicznej. Kiedy potrzebujemy pilnej konsultacji ze specjalistą musimy zapłacić z własnej kieszeni.”

Nauczyliśmy się już dawno chodzić do dentysty prywatnie. Teraz coraz częściej musimy zapłacić za swoje leczenie z własnej kieszeni, bo do większości specjalistów są długie terminy. Nikt, kto potrzebuje dostać się od ręki nie będzie czekał. Zdarza się przecież, że czasami jeden dzień może zaważyć na naszym życiu.

To jednak kosztuje i nie wszystkich stać, aby się wyleczyć, a nie tylko leczyć. Najczęściej trzeba wykonać kilka wizyt, aby dobrze zakończyć leczenie. Jednak większość z nas jak ma wydać pieniądze na kolejną wizytę, raczej nie pójdzie już do lekarza, a pieniądze przeznaczy na bardziej palące wydatki, zwłaszcza że przecież już jest w porządku.

Dlatego powstały pakiety medyczne w abonamencie!

Płacisz mały abonament co miesiąc i korzystasz z lekarzy specjalistów bez kolejek i bez skierowań. Nie musisz wydawać góry pieniędzy, bo najtańszy abonament to np. 50 zł (który zresztą możesz mieć za darmo).

Chcesz się dowiedzieć jak mieć dostęp do lekarzy specjalistów za darmo, zajrzyj TUTAJ<<<<<<<<

Najważniejsze, że chodzisz do specjalistów ile wymaga tego proces leczenia, aż staniesz się w 100% zdrowy. I nie płacisz ani grosza więcej niż wynosi Twój abonament.

Nie stoisz w kolejkach, jesteś obsługiwany od ręki, a zarejestrować się możesz nawet o północy. Tak właśnie powinna wyglądać publiczna służba zdrowia, skoro jednak tak to nie działa, powstała prywatna opieka, dzięki której zaoszczędzasz czas i pieniądze.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak leczyć się bezpłatnie do 120 roku życia, obejrzyj bezpłatny webinar<<<<<<<

A gdybyś chciał spotkać się ze mną i o tym porozmawiać, zapraszam na zoom, który prowadzę w środę i niedzielę o 20.27 !<<<<<<<<<<<<

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Z Serii Mam Wymówki: Ja się do tego nie nadaję

Ja się do tego nie nadaję. Cholera jak to słyszę, to od razu mam ochotę krzyczeć! Jak się nie nadajesz?...

Zamknij