AgnieszkaKisiel.pl

Poznaj Mój Zespół – Jolanta Wiszniewska Pierwsza Na TapecieSpread the love

Zapowiadałam, że pokaże Wam mój zespół, ich życie, powody, dla których odważyli się podjąć wyzwanie i dołączyć do mojego zespołu.

Dzisiaj opowiem Wam o Joli Wiszniewskiej, moim przysposobionym dziecku 🙂

Wiecie jak to jest, kiedy zamieniasz z kimś pierwsze zdanie i jakbyś tę osobę znała od lat.

Tak właśnie miałam z Jolą. Pokochana od pierwszego wejrzenia 🙂

Uśmiechnięta szatynka, która szukała swojej drogi. Dziewczyna z fantastycznym poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięta. Żona, mama dwóch wspaniałych chłopców, która co dzień mierzy się z chorobą hashimoto, o której pisze na swojej facebookowej stronie:

 

Możesz zobaczyć ją TUTAJ<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< 

 

Kiedy ją poznałam usłyszałam historię, która powaliła mnie z nóg. Nie opowiem Wam jej, bo na to przyjdzie jeszcze czas, ale żebyście wiedzieli, podjęcie decyzji o przystąpieniu do marketingu sieciowego w przypadku Joli to był lot w kosmos. Dosłownie lot w kosmos. Odwaga tej dziewczyny, jej aspiracje, marzenia, wola bycia, była tak ogromna, że kiedy ją zapisywałam to drżały mi ręce i byłam cholernie z niej dumna. Dumna z tego, że się nie poddała, że wzięła życie w swoje ręce i pokazała w końcu prawdziwą, fantastyczną, wytrwałą, silną, systematyczną, solidną prawdziwą Jolę 🙂

Jola dopiero zaczęła, zrobiła już niesamowite postępy, buduje swoją markę. Pokonała kawał drogi…jeszcze ogromny kawał przed nią. Wierzę jednak, że osiągnie swój cel 🙂 I nie raz jeszcze o niej usłyszycie.

Poniżej Jola opisała swoje powody, dla których zdecydowała się dołączyć do marketingu sieciowego, dołączyć do mnie 🙂

Myślę, że każdy znajdzie tam kawałek swojej historii 🙂

 

MLM zaczęłam zgłębiać, ponieważ miałam już dość monotonii w swoim życiu. Ciągle tylko praca, dom, podwórko, mąż, dzieci, spanie i tak w kółko. Jeden dzień podobny do poprzedniego. Totalny zastój…

W tym wszystkim brakowało mnie samej i tego co ja chcę, czego pragnę i o czym marzę.

Zapragnęłam jakiejś zmiany. Emocjonalnej i finansowej niezależności. Zrobienia czegoś dla siebie. I wtedy właśnie na mojej drodze pojawił się marketing sieciowy.

Jak większość byłam sceptycznie nastawiona do tego rodzaju działalności, jednak postanowiłam zgłębić temat i okazało się, że to jest TO !!!

Oprócz możliwości pracy przez internet i profitów finansowych, które były wówczas dla mnie główną przyczyną podjęcia pracy w mlm, zaczęłam odkrywać także wiele innych korzyści z tego płynących.

Tutaj nikt nie pyta o wiek, wykształcenie czy wygląd. Każdy ma takie same możliwości i szanse, aby osiągnąć sukces — wszystko zależy od poświęconego czasu i nakładu pracy. Jak wszędzie, cudów nie ma i samo się nie zrobi.

Dodatkowo we wszystkim pomagają osoby z branży, które już prężnie działają i odnoszą sukcesy. Tu nikt nie jest konkurencją, tylko partnerem biznesowym. Można więc liczyć na wsparcie i odpowiednią motywację. Również system szkoleń jest bardzo rozbudowany — od książek i filmów instruktażowych po szkolenia offline. Tego po prostu nie da się nie zrobić!!!

MLM sprawia również, że poznaje się wielu niesamowitych ludzi. Mnie pomogli spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Odnaleźć, w tym całym szaleństwie dnia codziennego, kawałek samej siebie. Zachęcili mnie do samorozwoju i pracy nad sobą. Sprawili, że szara codzienność zaczęła nabierać barw…

Tak więc, kiedy przestałam szukać kolejnych powodów i wymówek ” dlaczego to nie dla mnie”, a po prostu zaczęłam działać — wszystko zaczęło się powoli układać i zmieniać na lepsze w moim życiu i we wszystkich jego płaszczyznach.

                                                                           Jolanta Wiszniewska

 

 

Jolu jestem cholernie dumna z tego, że jesteś częścią mojego zespołu 🙂

Razem zrealizujemy nasze marzenia 🙂

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

 

P.S.

Jola swoją historię opowie na live już w następny czwartek o 20 🙂

Koniecznie bądź z nami 🙂

 

A jak chcesz do nas dołączyć, koniecznie zajrzyj TUTAJ<<<<<<<<

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Marka Osobista. Widzi Mi Się, Czy Obowiązek?

  Czym jest marka osobista?   Lepiej zapytać kim? Bo tak naprawdę to TY sam jako człowiek jesteś marką. Co...

Zamknij