AgnieszkaKisiel.pl

„Nie Daj Się Oszukać Przestraszonej Głowie” – Sukces z Ewą ChodakowskąSpread the love

 

Nie daj się oszukać przestraszonej głowie.. 
niech strach przed ryzykiem nie paraliżuje Twoich kroków.. jeśli upadniesz.. to się podniesiesz.. człowiek jest zdolny do fantastycznych rzeczy!! Przekonaj się o tym!! „

Ewa Chodakowska

 

 

O Ewie Chodakowskiej mówiłam już na jednym ze swoich live na facebooku. Nie wiem, czy widzieliście artykuł o niej, który pokazał się we Wprost „Od mycia szyb do milionerki”.

Ewy majątek wycenia się teraz na 47 mlm złotych i jest w gronie 50 najbogatszych Polek 🙂

Większość z Was pewnie powie, udało jej się, miała szczęście, pewnie znajomości, ktoś jej załatwił, nie zadając sobie najmniejszego trudu, aby poznać historię Ewki i zobaczyć, dlaczego ta kobieta odniosła tak niesamowity sukces.

A oto recepta na sukces na przykładzie Ewy Chodakowskiej:

Przede wszystkim Ewa postanowiła, że będzie robić to co kocha. To co jest jej pasją. Zgodzicie się chyba ze mną, że jeżeli robisz co co lubisz, to wszystko jest prostsze. Masz mniej wymówek, wstajesz rano i po prostu lecisz do pracy, na pełnej parze. Ewa pisze tak:

Moje życie i sposób na życie jaki wybrałam,jest wypełniony pasją od rana od wieczora.. nie skupiam się na pierdołach (pardon my frencz) .. idę jak czołg do przodu.. co ISTOTNE, nie robiąc przy tym nikomu krzywdy… „

I tak to działa, kiedy poznałam marketing sieciowy i zaczęłam tworzyć swój cudowny zespół, to nie ma rzeczy niemożliwych, cały czas myślę tylko jak to udoskonalić, co jeszcze zrobić, aby było lepiej. Lecisz w poniedziałek do pracy, bo kochasz to co robisz.

Po drugie nie poddawaj się w poszukiwaniu swojej drogi. Jeżeli Twoja praca nie sprawia Ci frajdy, to szukaj, szukaj, szukaj, aż znajdziesz. Jest tyle możliwości, tyle ciekawych projektów. Dzisiaj możesz być kim tylko chcesz, tylko uwierz w to i podejmij wyzwanie.

Ewa zaczęła studia i po roku czasu stwierdziła, że to do niej nie pasuje. Miała odwagę powiedzieć swoim rodzicom i całemu światu, że nie będzie kończyć studiów, które jej do niczego się nie przydadzą. Miała odwagę pójść swoją drogą.

Po trzecie jak coś robisz rób na całego. Włóż w to serce, czas, siebie. Bądź wartością, działaj najlepiej jak potrafisz, doszkalaj się, podnoś swoje umiejętności.

Ewa to tytan pracy, systematyki, konsekwencji, żelaznej dyscypliny. Ta kobieta do dziś ogarnia media społecznościowe sama!!! Sama odpisuje na Wasze posty. Poświęca na to około 8 godzin dziennie. Wyobrażacie sobie, tylko praca na samych mediach społecznościowych 8 godzin dziennie, a gdzie reszta???

Tu nie ma przypadku, tu jest solidnie wykonywana dzień w dzień określona praca. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces musisz podjąć decyzję o tym, że będziesz działał, bez względu na to, czy masz dobry dzień, czy właśnie zemdlał Ci kot. Rozumiesz???

Po czwarte nigdy się nie poddawaj, wierz w siebie i nie daj się oszukać swojej głowie.

Ewa pisze:

Za każdym razem kiedy ciało w trakcie treningów odmawiało posłuszeństwa, kiedy brakowało tchu, kiedy mięśnie paliły jak szalone, kiedy umysł mówił WIĘCEJ NIE DASZ RADY, mówiłam mu KŁAMIESZ!

Moje ciało mlze więcej.. ja mogę więcej 🙂

I nie tylko na macie, ale na każdej płaszczyźnie mojego życia..a

Nie daj się oszukać przestraszonej głowie.. 
niech strach przed ryzykiem nie paraliżuje Twoich kroków.. jeśli upadniesz.. to się podniesiesz.. człowiek jest zdolny do fantastycznych rzeczy!! Przekonaj się o tym!!”

Teraz już wiecie, dlaczego Ewka jest w gronie 50 najbogatszych kobiet w Polsce???

Pasja, działanie, systematyka, hart ducha, umysłu i ciała, upór i brak wymówek.

Kobieta PETARDA, kobieta OGIEŃ – każdy z nas tak może, wystarczy tylko schować wymówki do kieszeni, zakasać rękawy i iść do przodu bez względu na porażki, bez względu na problemy, bez względu na to co mówią inni. Po prostu krok po kroku iść do przodu 🙂

A dla tych co szukają, proponuję sprawdzić mój biznes.

Dzisiaj o 21 opowiem o swojej pasji, pracy i tym co kocham.

>>>>>>>>>>>Zapraszam 🙂 Zapisz się na bezpłatne spotkanie online. <<<<<<<<

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wiara W Siebie, Moc Działania i Marketing Sieciowy – czyli Marta Kaim i Agnieszka Kisiel

Wczoraj dla odmiany to Marta Kaim, przeprowadziła ze mną wywiad. Rozmawiałyśmy o tym czego potrzebujesz, aby pracować z pasją,wiarą, natchnieniem,...

Zamknij