AgnieszkaKisiel.pl

„Możesz inspirować się innymi, ale świeć swoim światłem”Spread the love

Odkąd pamiętam zawsze byłam niepoprawną optymistką i osobą w masą przeróżnych pomysłów, tych których nie powinno się wdrażać w życie też 🙂

 

Pasja życia i doświadczania wciąż nowego towarzyszyły mi na co dzień, nie było rzeczy niemożliwych do wykonania, zawsze znalazł się sposób, na wszystko 🙂

 

I przyszedł czas, kiedy trzeba było dorosnąć, założyć rodzinę, spoważnieć. Posiadanie własnej rodziny to piękna rzecz, pod warunkiem, że wszyscy jej członkowie są równie ważni i panuje tam demokracja. W moim życiu nagle znaleźli się ludzie, którzy wytłumaczyli mi, że nie jestem tak ważna jak oni, że w sumie moje zdanie się nie liczy, a ja po prostu mam nie przeszkadzać. Więc nie przeszkadzałam.

 

Tak… pozwoliłam sobie na zgubienie uśmiechu, na powolne umieranie, nawet nie chciało mi się walczyć o siebie. Totalny brak wiary w siebie zajadany tym co wpadło w ręce. I zwalanie winy na innych.

 

Znacie ten stan, w którym nic się nie chce, niczego się nie pragnie, a każda najdrobniejsza uwaga w Twoją stronę przecina Cię na pół i miażdży Twoje serce. W pewnym momencie przestałam nawet już i te emocje odczuwać, po prostu byłam nieobecna.

 

Ten stan trwał długo, aż pewnego dnia zrozumiałam, że to co dzieje się w moim życiu zależy jedynie ode mnie, to ja jestem odpowiedzialna za wszystko co mnie spotyka. To nie inny człowiek, rzecz, wydarzenie budują moje życie, a jedynie ja, ja sama mogę je stworzyć, mogę sprawić, że będę szczęśliwa.

 

To było dwa lata temu, trafiłam na Martę Kaim i wtedy Marta zadała mi dobre pytania. Dostałam nimi w twarz tak mocno, że się obudziłam 🙂

 

Odpowiedzieć sobie na nie szczerze to było mocne wyzwanie, ale kiedy to już przeszłam, to nagle do mojego świata zaczęły wracać kolory. Uśmiech. Radość. Szczęście. Wariactwo. WIARA W SIEBIE.

 

Odnalazłam dawną ja 🙂 Wrócił dzieciak z chęcią bycia, z otwartym umysłem pełnym kolorowych marzeń i pomysłów. Taki dzieciak po przejściach, z ogromnym doświadczeniem i wiarą w powodzenie swoich planów i pewnością osiągnięcia swoich celów 🙂 Cudowny stan, kiedy pragniesz się rozwijać, kiedy wszystko w Twoim świecie zależy od Ciebie. Kiedy w końcu nie obchodzi Cię co inni powiedzą, kiedy jesteś w stanie akceptować świat takim jakim jest i nadal robić swoje.

 

Na mojej drodze nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaczęli pojawiać się fantastyczni ludzie, którzy inspirują mnie cały czas, którzy dają mi kawałek swojego światła. A wystarczyło jedynie przypomnieć sobie swoje marzenia z dzieciństwa, odnaleźć wiarę w siebie i zrozumieć, że to ja jestem przyczyną i skutkiem tego co się dzieje w moim życiu.

 

A dzieje się naprawdę wiele wspaniałych rzeczy.

 

W piątek miałam przyjemność uczestniczyć w premierze 3 książki Marty Kaim pt. „Uwierz W Siebie Bardziej”. Książka dla mnie specjalnie ważna, bo opowiada kawałek mojego życia, bo jest w niej ułamek tego czego dokonałam w tych ostatnich latach.

 

To taki wspaniały prezent, który otrzymałam od losu. Wiem, że moja historia może pomóc nie jednej kobiecie. Miałam okazję się o tym przekonać na samej premierze rozmawiając z naprawdę cudownymi kobietami, które tak jak ja dwa lata temu właśnie teraz zaczynają swoją drogę po swoje marzenia.

 

Chciałabym im tyle przekazać, tyle powiedzieć, zarazić swoją mocą, ale wiem, że każdy musi tę drogę przejść sam, każdy pokona ją w innym tempie.

 

Marta na premierze przytoczyła przepiękny cytat ze swojej książki:

 

 

” Możesz inspirować się innymi, ale świeć swoim światłem. Wtedy zajdziesz dużo dalej”.

 

 

Tego z całego serca Wam dzisiaj życzę, abyście świecili swoim światłem 🙂

Wierzyli w siebie zawsze i wszędzie.

Spełniali swoje najbardziej zwariowane marzenia.

Bez względu na wiek, bądź innych ludzi nie zapominali kim Jesteście,

Czego pragniecie, co kochacie…..

Pielęgnujcie swoje pasje, swoje marzenia…one dają siłę, moc, szczęście…..

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Działalność gospodarcza, czy mlm ?

Dzisiejszy wpis jest dla Wszystkich, którzy się jeszcze zastawiają, czy wybrać własną działalność gospodarczą, czy jednak jakiś mlm.   Ten...

Zamknij