AgnieszkaKisiel.pl

Karzełek O Marzeniach – Sprawdź, Czy Wciąż Potrafisz Marzyć!Spread the love

 

Zarządzając dziesięcioma firmami zdążyłem się dowiedzieć, jak łatwo popaść w pracoholizm, jak nie mieć czasu dla siebie czy swojej rodziny oraz jak łatwo w natłoku codziennych zadań i przy szybkim tempie życia zapomnieć o swoich marzeniach i ważności ich realizacji.

Mamy tylko jedno życie a te drobne iskierki zwane marzeniami to, to co naprawdę czyni nasze życie godnym przeżycia. Czy znasz to uczucie takiego niesamowitego ciepła i niewytłumaczalnej radości gdy tylko pomyślisz o rzeczy, która Cię fascynuje?

Te drobne przeżycia, które siedzą nam z tyłu głowy: zobaczyć zachód słońca z ukochaną osobą, polecieć w kosmos, zostać strażakiem, przejechać autostopem całą Europę, ruszyć szlakiem mistrzów renesansu,
doświadczyć czegoś majestatycznego.”

                                                                               Fryderyk Karzełek

 

 

A u mnie jak zwykle o marzeniach i ich realizowaniu. No cóż, jak widać nie tylko ja uważam, że to podstawa naszego życia, szczęścia, wszelkiej radości, spełnienia i wiele innych.

Jak to mówi Paulo Coelho „trzeba marzyć, w przeciwnym razie nasza dusza umiera”.

Zobaczcie w dzieciństwie marzyliśmy o niesamowitych rzeczach, a kiedy dorośliśmy nagle zaczęło nam brakować odwagi, nasze marzenia stały się infantylne, nierealne. Odłożyliśmy nasze marzenia na półkę zapomnienia.

Jak to mówi Fryderyk Karzełek, pierwszym objawem odrzucenia naszych marzeń, jest brak czasu, ciągłe powtarzanie, że nie mamy czasu na nic, jesteśmy tacy zapracowani. Drugim symptomem jest pewność przekonań. Przestajemy patrzeć na życie jak na jedną wielką przygodę i zaczynamy patrzeć na siebie jak na ludzi rozważnych, sprawiedliwych i przykładnych. Jednak prawdą jest, że wymagamy od siebie równie mało jak od naszego życia. Przestajemy być szczęśliwi, bo przestajemy walczyć o nasze marzenia, przestajemy próbować, poddajemy się. Trzecim objawem jest „spokój, nasze życie staje się jak „niedzielne popołudnie”, nie wymaga od nas niczego szczególnego, a i my nie mamy ochoty wiele z siebie dawać”.

I wtedy na chwilkę jest nam dobrze, ale to tylko na chwilkę. Wierz mi, że w końcu przyjdzie taki moment, kiedy ten spokój Cię zabije, kiedy zaczniesz myśleć, że Twoje życie jest nic nie warte, kiedy przestaniesz w siebie wierzyć.

A potrzebujesz jedynie do spełnienia marzeń, decyzji o tym, że je spełnisz!

Ile razy odłożyłeś decyzję o wykonaniu choćby najmniejszego marzenia, jak często podjąłeś decyzję o tym, że coś zrobisz, a jednak zabrakło wykonania tych założeń. Ile razy to robiłeś, tyle razy wygrywały z Tobą,Twoje przekonania.

Ile razy słyszałeś:

– zejdź na ziemię

– oszalałeś, własna firma, lepiej znajdź sobie porządną pracę

– marzenia są dla dzieci, dorośnij w końcu

– lepiej zajmij się utrzymaniem rodziny

– lepiej zaopiekuj się swoimi dziećmi

– marzenia spełniają się tylko w serialach

Wiesz co, jeżeli przestałeś marzyć, to zacznij na nowo.

Wypisz swoje marzenia, odkop je, przypomnij sobie z jakiego powodu nie mogłeś spać jako dziecko, co Ciebie uskrzydlało.

Podąż za tym, włóż trampki, weź plecak i zacznij żyć swoimi marzeniami.

Pewnie nie wszystkie zdążysz zrealizować, inne stracą pewnie na znaczeniu, jednak w tym wszystkim nie chodzi jedynie o masowe wykonanie swoich marzeń, chodzi o zabawę, o walkę, o oddychanie nimi na co dzień……

 

A kiedy już odnajdziesz swoje marzenia,  mam dla Ciebie nagranie Fryderyka Karzełka o tym co sądzi o MLM i dlaczego jest on dla niektórych jedynym rozwiązaniem do osiągnięcia niezależności finansowej. Dlaczego powinniśmy wybrać MLM, kiedy chcemy się rozwijać i jakie kompetencje zdobędziemy współpracując z dobrą firmą działającą w systemie MLM.

 

>>>>>>>>FILM OGLĄDNIJ TUTAJ<<<<<<<<<<<<<

 

A już dzisiaj zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie online, gdzie opowiem o tym co kocham najbardziej. Czyli o tym jak możesz zrealizować swoje marzenia, rozwijać się i budować swój sukces na sukcesie innych ludzi.

>>>>>WEJŚCIÓWKĘ ODBIERZ TUTAJ<<<<<

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
MLM To Nie Sprint, To Maraton. Zacząłeś Pracować W MLM, Sprawdź Czy Robisz To Dobrze!

  Ostatnio mówiłam o tym co to jest marketing sieciowy. Jakie daje Ci możliwości, czego możesz się spodziewać po przystąpieniu...

Zamknij