AgnieszkaKisiel.pl

Jeżeli Nie Potrafisz W Nic Uwierzyć, Jesteś Skazany Na Życie Pełne WątpliwościSpread the love

 

Święta. W sumie to już pawie po Świętach. Właśnie narodził się Jezus. Symbol miłości, wybaczenia, pokoju, zrozumienia, zaufania, wiary. Wiary w ludzi.

 

Czy potrafisz wierzyć?

 

 

Ale wiesz, tak z całego serca, takim ogniem, który nigdy nie gaśnie. Tak bardzo głęboko. Taką wiarą co to o nic nie pyta, nie ma wątpliwości. I nie chodzi mi jedynie o wiarę w Boga, ale o wiarę w ogóle. Potrafisz?

 

 

Coraz bardziej jesteśmy zamknięci i obojętni wobec drugiego człowieka. Nie ufamy sobie, oddalamy się od siebie. Coraz mniej ludzi wierzy drugiemu człowiekowi. Proponujesz współpracę i każdy się zastanawia, a w czym jest haczyk. Dajesz możliwości, a każdy szuka podstępu, myśli, że chcesz go wykorzystać.

 

Potrafisz ufać? Wierzysz w drugiego człowieka?

 

Może i świat się trochę pogubił. Może w pogoni za pieniędzmi stratował nas niejednokrotnie. Może i ludzie też się w tym wszystkim zagmatwali. Może i tak.

Jednak brak wiary w cokolwiek, brak zaufania do ludzi, skazuje Cię na wieczne życie w ciągłych wątpliwościach. Czy tak chcesz żyć?

Czy nie łatwiej zaufać i otrzymując propozycję sprawdzić, czy to nie dla Ciebie?

Czy nie prościej jest wierzyć, że ludzie chcą dla Ciebie dobrze?

O ile łatwiej będzie żyć kochając innych i wierząc, że chcą dla nas dobrze, aniżeli wątpić i szukać czegoś, czego nie ma.

Masz jedno życie. Od Ciebie zależy jak będzie wyglądało. Czy będzie pełne wiary, miłości, zaufania, czy może pełne wątpliwości, podejrzeń, strachu.

 

Życzę Ci dobrych wyborów i wspaniałych ludzi wokół siebie, którzy ufają, wspierają i dają moc.

 

Jeżeli nie masz takich koło siebie, to koniecznie ich poszukaj. Możesz też kliknąć i dołączyć do mojego zespołu, ludzi pełnych wiary w niemożliwe <<< 

 

 

Pogodnych Świąt

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Na Karuzeli Życia

  Bo jeśli zrobiło się w życiu wszystko, co było do zrobienia, i nie odczuwa się już pośpiechu ani potrzeby...

Zamknij