AgnieszkaKisiel.pl

Jesteś Warta Swoich MarzeńSpread the love

„Pozwól, że powiem Ci coś, co już wiesz. Świat nie jest usłany promieniami słońca i tęczą. To bardzo podłe i okropne miejsce. Jaki twardy byś nie był, sprowadzi Cię na kolana i będzie tam trzymać jeśli tylko na to pozwolisz. Ani ja, ani Ty, ani nikt inny nie uderzy tak mocno jak życie.

Ale w życiu nie jest ważne jak mocno uderzasz. Ważne jest ile ciosów jesteś w stanie przyjąć i dalej iść do przodu, ile możesz znieść i iść dalej do przodu. Tak się właśnie wygrywa.

Jeśli wiesz ile jesteś wart walcz i bierz od życia co Ci się należy! Jednak musisz być gotowy na porażki i przyjmować je, a nie zwalać winę na innych i mówić, że nie jesteś tu gdzie chcesz przez niego, ją czy kogoś tam jeszcze. Tchórze tak robią, a Ty nim nie jesteś!”

– Rocky

Ile razy zwalałaś winę, bo coś, ktoś, bo nie ma idealnych warunków. Ile razy tłumaczyłaś swój brak działania wszystkim, tylko nie tym co trzeba. Ile razy szukałaś wyjaśnienia lenistwa. Ile razy odpuściłaś, bo ktoś powiedział Ci nie to co chciałaś usłyszeć.

Nigdy nie będzie idealnych warunków, a życie powie sprawdzam w najmniej odpowiednim momencie. Wiesz, do niedawna też się mazałam i zastanawiałam czemu tak jest, dzisiaj wiem, że tak jest, bo nic z tym nie zrobiłam, bo nie działałam, bo odpuszczałam.

Jesteś w miejscu, na które sobie zasłużyłaś, które sama sobie zbudowałaś. Wszystko co Cię spotyka, spotkało jest efektem Twoich wyborów i braku działania.

Jedno jest pewne. Jesteś silna, cholernie silna, jak tylko otrzesz łzy, ruszaj dalej nie myśląc o tym co Cię spotkało i jak, po prostu obierz nową drogę, nowy cel i śmiało realizuj to o czym marzysz.

Jesteś warta swoich marzeń.

I chociaż po drodze spotkają Cię:

Pot, łzy, porażki, niepowodzenia, załamania, doły, złe słowa, kłamstwa, goniące rachunki, niezrozumienie, ciężka praca, zmęczenie, …

To Jesteś warta swoich marzeń.

Spełniaj je wraz ze mną. Jak ? Sprawdź tutaj <<<<<<

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Służba Zdrowia W Ruinie

Kto raz musiał iść do lekarza specjalisty to dobrze wie, z czym to się je. W wielkim skrócie nasza Polska...

Zamknij