AgnieszkaKisiel.pl

7 Grzechów Głównych, Przez Które Nie Zarabiasz W Marketingu SieciowymSpread the love

 

W marketingu sieciowym, każdy może osiągnąć sukces jaki mu się marzy. Każdy. Dosłownie.

Nie osiągają go jedynie tacy co nie zaczęli, bądź Ci, którzy za szybko zrezygnowali.

Jeżeli mówisz, że marketing sieciowy nie działa,że tutaj się nie zarabia.

To oznacza, że gdzieś popełniłeś błąd.

Właściwie zastanawiałeś się kiedyś, z jakich powodów nie zarabiasz ?

Dlaczego Ci nie idzie, co sprawia, że inni osiągają tutaj sukces, a Ty nadal nie?

Przygotowałam dzisiaj dla Ciebie taką listę grzechów, które powodują, że nie zarabiasz w swoim marketingu sieciowym.

Przeczytaj i zastanów się, czy możesz coś zmienić 🙂

 

7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH PRZEZ, KTÓRE NIE ZARABIASZ W MLM:

 

1. MARZENIA I CELE

Całkiem nie dawno usłyszałam tekst, że jeżeli nie masz marzeń, to ten biznes nie jest dla Ciebie. Nie chodzi tutaj o zachcianki, takie widzi mi się, ale prawdziwe marzenia, takie przez które nie możesz zasnąć, takie, które są z Tobą każdego dnia. Marzenia powodują, że nam się chce wstawać rano, pracować więcej, że zmęczenie nie ma znaczenia, bo wiemy po co to wszystko robimy. Dają nam energię do działania.

Masz marzenia? Co Ciebie napędza do działania?

A jeżeli już wiesz jakie są Twoje marzenia, to czy potrafisz je zamienić w cele? Tak, tak same wypowiedzenie marzeń jeszcze nie wróży nam sukcesu, trzeba je zamienić w cel i konsekwentnie krok, po kroku realizować.

Pamiętaj biznes MLM, to biznes spełniania marzeń. Pomyśl w takim razie, czy masz swoje marzenia, swoje silne po co i czy rozpisałeś dokładnie swoje cele?

 

 

2. POSTAWA BIZNESOWA

Często zdarza się, że przystępując do mlm ludzie oczekują czegoś nie dając w zamian nic. Przyjmują postawę roszczeniową, skoro już się zapisali, to im się należy. Najlepiej jakby po miesiącu zarabiali już miliony. To niestety tak nie działa. Powiem więcej w mlm na początku nie zarobisz za wiele, możesz nawet przez jakiś czas popracować za darmo. Tutaj musisz się liczyć z opóźnioną gratyfikacją. To oczywiście nie jest łatwe tak pracować i nie widzieć przez jakiś czas efektów w postaci swojego wynagrodzenia, jednak się opłaca.

Dlatego tak ważne jest Twoje po co? Musisz mocno chcieć, skupić się na szansach, mieć mocną postawę liderską.

Im trudniej masz na początku, tym łatwiej będziesz miał później. Tylko nie rezygnuj tuż przed metą. Mlm to maraton. Medal dostaje się po określonym dystansie, a żeby tam dotrzeć najpierw musisz cholernie dużo się przygotowywać, trenować, uczyć. Postawa „mi się należy” z automatu skazuje Cię na niepowodzenie.

 

3. SZKOLENIA, UDZIAŁ W EVENTACH

Kiedy ludzie idą do jakiejkolwiek pracy najpierw się jej uczą od podstaw. Poznają swoje stanowisko pracy, system działania firmy, wszelkie procedury, itp. Jest to normalne, nikt tego nie kwestionuje.

Kiedy przychodzą ludzie do pracy w mlm nie jest to już takie oczywiste. Nie chcą się uczyć swojej nowej profesji, uważają, że wszystko jest jasne. A jednak marketing sieciowy jest pracą jak każda inna, przychodząc tutaj musisz poznać produkty, usługi, system działania ich, musisz nauczyć się pewnych postaw, zrozumieć jak to wszystko funkcjonuje. Musisz zrozumieć czym jest MLM. Ja przystępując do swojej firmy wiedziałam, ze będę musiała się tego nauczyć, tym bardziej, że chciałam działać online – co dla mnie było wówczas czarną magią – od początku mocno postawiłam na samorozwój, a i tak musiałam pokonać potężną drogę do zrozumienia czym jest ten biznes. Jeżeli chcesz zobaczyć moje zmagania, to

>>>>>>>>>> zajrzyj tutaj<<<<<<<<<<<<<<<<

To nagranie z ostatniego eventu mojej firmy. I wiesz co nie opuściłam jeszcze żadnego spotkania organizowanego przez moją firmę. Dlaczego? Bo właśnie tam spotykasz ludzi, którzy coś osiągnęli, to właśnie tam podnosisz swoją energię i czujesz się częścią czegoś większego. Jeżeli nie szkolisz się, jeżeli nie uczestniczysz w wydarzeniach swojej firmy, to jak chcesz aby inni szli za Tobą i rozumieli to co robisz? W jaki sposób zademonstrujesz im to czym się zajmujesz? Marketing sieciowy to konkretny styl życia, a w ten styl wpisane są właśnie eventy firmowe.

Pomyśl jakie masz umiejętności, czego musisz się nauczyć. Ile za te Twoje umiejętności zapłaciłbyś sobie, gdybyś miał się zatrudnić. Szczerze to sobie przemyśl. I jeżeli do tej pory traktowałeś mlm jako taki tam biznesik, to zmień to, a pewnie wtedy zadzieją się cuda.

 

4. WIZERUNEK

To Ty jesteś marką w biznesie marketingu sieciowego. To do Ciebie przyjdą ludzie, z Tobą będą chcieli pracować. To Ty jesteś w tym wszystkim najważniejszy. Rozumiesz?

To oznacza, ze musisz dbać o swój wizerunek. I nie mówię tutaj tylko o wyglądzie zewnętrznym. Chociaż on też jest ważny. Zadbaj również o swoje strony w mediach społecznościowych. Każdy kto będzie chciał z Tobą współpracować zajrzy na Twój profil na facebooku. Zajmie mu jedynie 7 sekund, aby ocenić, czy jesteś wart uwagi. Masz jedynie 7 sekund, aby zainteresować innych swoją osobą. To ważne jakie masz zdjęcie, co jest w tle, jakie posty wystawiasz.

Ważne jest, czy utożsamiasz się ze swoją firmą, z jej produktami, czy jak to mówi mój lider, robisz ten biznes w „piwnicy”. Wielu ludzi chowa się przed światem, nie utożsamia się z firmą i jej produktami. A jeżeli sam nie kupujesz i nie używasz produktów swojej firmy, jeżeli nie fascynuje Cię to co polecasz, wstydzisz się swojej firmy i tego, ze pracujesz w mlm, to dlaczego Twoi znajomi oraz inni ludzie mają to kupić. Jeżeli sam traktujesz swój niesamowity biznes jako coś gorszego, to dlaczego spodziewasz się, ze inni odbiorą to inaczej?

Bądź więc lojalny wobec firmy, jej produktów oraz najważniejsze ludzi, z którymi współpracujesz.

Twoi znajomi wszystko widzą, nawet jeżeli Cię nie lajkują to i tak o Tobie wiedzą wiele więcej, niż Ci się wydaje. Jeżeli mówisz źle o swoich liderach to tak jakbyś mówił źle o firmie i swoim biznesie.

 

5. DZIAŁANIE

Marketing sieciowy to czysta statystyka. Tutaj się nie da oszukać. Ludzie wstępują do biznesu i myślą, ze nie muszą pracować. Albo popracują pół godzinny dziennie i to wystarczy. Pomyśl ile pracujesz codziennie. Jeżeli pracowałbyś dwie godzinny dziennie na etacie, to ile byś zarabiał? Niewiele, mam rację? Nie oczekuj więc, że w marketingu sieciowym będzie inaczej. Jeżeli pracujesz dwie godzinny dziennie, to spodziewaj się adekwatnej wypłaty. I daj sobie czas na wzrośnięcie Twojego biznesu. Jeżeli wytrwasz, popracujesz intensywnie przez jakiś czas, to faktycznie za dwie godzinny dziennie możesz mieć niezły dochód pasywny, jednak nie w pierwszych latach swojej działalności!

Jeżeli nie jesteś zadowolony ze swoich zarobków sprawdź ile pracujesz i jak pracujesz! I pamiętaj na początku czeka Cię spora praca !

 

6. BRAK DZIAŁANIA WG SYTEMU/ BRAK DUPLIKACJI

Efekty mają Ci do działają według systemu. Każda firma ma swoje procedury, opracowaną ścieżkę działania. Działaj, duplikuj to co już masz opracowane. Duplikuj swojego mentora w 100%, jeżeli zrobisz tylko połowę, to ile zrobią ludzie, którzy duplikują Ciebie? Nie krytykuj swojego lidera, on już jest tam, gdzie podążasz Ty, wie lepiej co zrobić. Wystarczy, że będziesz słuchał i robił to co on. Niby tak niewiele, a większość ludzi przychodzi i próbuje zmieniać to co działa, co jest potwierdzone wynikami, a później dziwią się, że nie mają wyników.

Jeżeli nie masz wyników, sprawdź co robi Twój mentor, a czego nie robisz TY.

 

7. BRAK WYTRWAŁOŚCI

Wytrwałość w marketingu sieciowym to kluczowa kompetencja. Najczęściej ludzie odpuszczają tuż przed samą metą mówiąc, że to nie działa. Marketing sieciowy ma to do siebie, że na początku nie zarabiasz, że musisz ponieść koszty z góry. Pomyśl ile jesteś w stanie zrobić, z czego możesz zrezygnować na rzecz wytrwałej pracy nad swoim biznesem. Popracuj na pełnych obrotach rok, dwa, zaweźmij się, daj z siebie wszystko, a będziesz miał życie o jakim marzysz.

W marketingu sieciowym nie odnoszą sukcesów ludzie najzdolniejsi, najpiękniejsi, z ponad przeciętnymi zdolnościami. Tutaj odnoszą sukcesy ludzie najbardziej wytrwali, tacy, którzy widzą swoją nagrodę i są w stanie na nią poczekać. Ludzie konsekwentni, systematyczni, tacy, którzy potrafią słuchać, wyciągać wnioski i działają !!!!

Przyglądnij się swojej pracy, uczciwie odpowiedz na te pytania, zobacz co robi Twój mentor i wrastaj powoli, krok, po kroku. A z pewnością osiągniesz zamierzone cele.

 

 

POWODZENIA

Chcesz dołączyć do mojego zespołu zaglądnij TUTAJ<<<<<<<<

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Bez Działania Nie Ma Odchudzania – Wywiad Z Dietetyczką Agnieszką Rajczakowską – Strach

  Ile zaplanowaliście schudnąć w tym roku ? Ilu z Was powiedziało, że od następnego tygodnia zacznie ćwiczyć, ile razy...

Zamknij